Penzion Lednice U Zámku
Penzion U Zámku ubytování Lednice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion U Zámku / Lednice

Ubytování Lednice - Penzion U Zámku s kapacitou 24 lůžek + 18 přistýlek. V okolí mnoho památek, krásná příroda, ideální prostředí pro romantiky, cyklisty, turisty, jednotlivce i rodiny s dětmi.

Wi-Fi Internet - zdarma. K dispozici dětská postýlka za příplatek.

Penzion U Zámku - ubytování :
V penzionu U Zámku v Lednici se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s vybavením: 2 lůžka, TV, malá lednice, koupelna se sprchou a WC, možnost 2 přistýlky ve vyvýšeném prostoru - mezonet).

Nebo se můžete ubytovat v Apartmánech, které mají 4 lůžka (2 x dvoulůžkový pokoj), koupelna se sprchou a WC, 2 x malá lednice. Kuchyňka - sklokeramická deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice, jídelní stůl, nádobí. Možnost přistýlek.

Lednice ubytování penzion U Zámku - vybavení :
Z vybavení penzionu hosté mohou využívat společnou kuchyni, kde je velká lednice, kuchyňská linka včetně nádobí, sklokeramická varná deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice, jídelní stoly, mycí prostředky.

Penzion U Zámku v Lednici nabízí také úschovu kol zdarma v kolárce. Možnost zapůjčení kol. Parkování v uzavřeném dvoře.

Ubytování v Lednici penzion U Zámku - stravování :
Využití kuchyněk. Snídaně lze zajistit v blízkém hotelu (při nástupu nebo během pobytu). V přízemí penzionu U Zámku se nachází prodejna potravin s drogerií Enapo - provoz denně - prodej lázeňských oplatků Lednice, prodej vína Chateau Lednice a Chateau Valtice.

Penzion U Zámku je nekuřácký (možno kouřit venku na vyhrazeném místě).

Lednicko-valtický areál s velkým množstvím kulturních a historických památek. V Lednici a okolí to jsou např. Zámek Lednice se zámeckým parkem, skleníkem a jízdárnami, Zámecká kaple, Minaret, Janův hrad, Aquadukt, Maurská vodárna. Ve Valticích, hlavním městě vína, se nachází barokní zámek, Kolonáda na Reistně a Rendez-vous. U Břeclavi, v oblasti lužních lesů, je rozsáhlé staroslovanské hradiště, lovecký zámeček Lichtejnštejnů a Muzeum lehkého opevnění. Soutok řek Moravy a Dyje.

Penzion Lednice U Zámku - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Lednice U Zámku -  je k dispozici připojení na internetPenzion Lednice U Zámku -  je k dispozici letní terasaPenzion Lednice U Zámku - disponuje kavárnouPenzion Lednice U Zámku - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Lednice U Zámku - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Lednice U Zámku - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Břeclav

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com